Pārlekt uz galveno saturu

Šogad Eiropas Zinātnieku nakts Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvārī 26a. Apmeklētāji varēs izmēģināt dažāda veida simulatorus, kurus apmācībās izmanto topošie mediķi. Paralēli šim būs iespēja iepazīt zobārsta ikdienu, vērot dzemdību simulatoru, piedalīties escape room aktivitātē u. c.

zinatnieku_nakts_plakats_2023.jpg

Paldies! Brīvprātīgo palīgu komanda ir nokomplektēta.

Eiropas Zinātnieku nakts paredzēta zinātnes un tās sasniegumu popularizēšanai, un tā katru gadu notiek septembra pēdējā piektdienā. Tad pašākai sabiedrībai tiek atvērtas augstskolas, universitātes un zinātniskie institūti, lai ikviens interesents var tikties ar pētniekiem, doties ekskursijās, skatīties šovus, piedalīties eksperimentos un diskusijās.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija