Trešdien, 20. martā, visi interesenti aicināti apmeklēt Pasaules mutes dobuma veselības dienas (World Oral Health Day) pasākumus Rīgas Stradiņa universitātē.

Tā būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par mutes dobuma veselību gan pieaugušajiem, gan bērniem, jo tieši vecāku rokās ir parādīt, cik liela nozīme ir mutes dobuma higiēnai. Jūs uzzināsiet mutes dobuma veselības nozīmi ikdienas dzīvē, saņemsiet atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī būs iespēja iegūt vērtīgas balvas!

Pasaules mutes veselības diena tiek atzīmēta visā pasaulē ik gadu. To organizē Pasaules Zobārstniecības federācija (FDI), un tā ir lielākā pasaules kampaņa, kas veltīta mutes dobuma veselības veicināšanai. Šogad pirmo reizi arī Latvija piedalās Pasaules mutes dobuma veselības dienā ar Latvijas Zobārstniecības studentu asociācijas starpniecību.

mouth_health_20032019.jpg

Norises vieta