Aicinām Patriotiskās nedēļas aktivitāšu ietvaros apmeklēt filmas Mātes piens kinoseansu RSU studentiem, darbiniekiem un viņu ģimenēm.

Režisore: Ināra Kolmane
Lomās: Rūta Kronberga, Maija Doveika, Indra Briķe, Juris Lisners, Elīna Vāne, Elīna Vaska

mates_piens.jpg

Latvija, 2023. Drāma. Garums: 110 min. Ieteicamais vecums: 12+

Jauna daudzsološa ārste konfliktā ar totalitāro padomju režīmu zaudē visu — karjeru, mīlestību pret dzīvi un pat mātes instinktu, liedzot savam bērnam mātes pienu. Taču pieaugot, meita kļūst par viņas vienīgo atbalstu un cenšas palīdzēt gan mātes depresijai, gan pati mācās izdzīvot nomācošajā padomju režīmā. Mātes un meitas dzīvesstāsti norisinās padomju okupētajā Latvijā laikposmā no 1945. līdz 1989. gadam.

Filma veidota pēc populārā rakstnieces Noras Ikstenas romāna Mātes piens motīviem.

Filma tiks demonstrēta latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.
Ierašanās no plkst. 15.45.

Norises vieta

Telpa
aulā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: