31. martā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes nedēļā notiks starptautiska satelītkonference Smagu ortopēdisko kara ievainojumu, plaša mēroga negadījumu un humanitāro katastrofu mūsdienīga pārvaldība (Modern management of severe orthopaedic injuries in war, mass casualty situations and humanitarian disasters).

Sekojot pasaules norisēm, konferenci organizē RSU Ortopēdijas katedra sadarbībā ar Barilana Universitāti (Bar-Ilan University; Izraēla) un Latvijas Traumatoloģijas un ortopēdijas asociāciju.

Konferencē paredzēta pasaulē ievērojamu Izraēlas, ASV, Zviedrijas, kā arī Baltijas valstu traumatologu ortopēdu, asinsvadu ķirurgu un mikroķirurgu uzstāšanās. Uz konferenci bez ārvalstu speciālistiem, studentiem, rezidentiem un docētājiem uzaicināti arī Latvijas slimnīcu un Baltijas valstu slimnīcu traumatologi ortopēdi.

rsu_kara_konference_31032023_karogi.jpg

Konferences noslēgumā paredzētas praktiskās nodarbības uz mākslīgo kaulu modeļiem ārējās fiksācijas aparātu izmantošanā smagu ekstremitāšu traumu simulācijā ievērojamu traumatologu ortopēdu vadībā.

Visi interesenti, studenti, rezidenti un docētāji laipni aicināti uz konferenci.

Norises vieta

Telpa
Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: