Ceturto gadu pēc kārtas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs (MITC) piedalās Starptautiskajā veselības aprūpes simulācijas nedēļā (Healthcare Simulation Week 2023), kuras ietvaros tiks īstenotas dažādas simulācijas aktivitātes studentiem, RSU kolēģiem un veselības aprūpes speciālistiem, ļaujot izmēģināt simulācijas sniegtās iespējas.

simweek_logo_dates_rgb.png

Simulācijas nedēļas mērķis ir veicināt simulācijas kā metodes integrēšanu veselības aprūpes profesionāļu izglītībā, ievērojot labas prakses standartus un starptautiskas vadlīnijas, tādējādi pilnveidojot veselības aprūpes kvalitāti un radot drošu vidi gan pacientiem, gan ārstniecības personām. Simulācijas nedēļa SimWeek 2023 norisinās 18.–22. septembrī ar saukli Esi sava veiksmes stāsta čempions!

Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs aicina apmeklēt

18.09.

plkst. 15–19

Pirmās palīdzības simulāciju izspēle studentiem

Simulācijas dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt un pilnveidot savas zināšanas un prasmes, kā arī gūt pārliecību par savām spējām rīkoties ārkārtas situācijās drošā vidē.

Pieteikties (līdz 17.09. plkst. 15)

19.09.

plkst. 10–14

Pirmās palīdzības simulāciju izspēle RSU darbiniekiem

• Grupa nokomplektēta

19.09.

plkst. 10, 12 vai 14

Darbnīca Vitālie rādītāji. No vienkāršā uz sarežģīto

Darbnīcā laipni aicināti piedalīties studējošie, mācībspēki un praktizējoši veselības aprūpes speciālisti. Darbnīcā būs iespēja identificēt un noteikt dažādus vitālos rādītājus, kā arī atšķirt mērījumu nepieciešamības gadījumus.

Pieteikties (līdz 18.09. plkst. 10)

21.09.

plkst. 10–13

Seminārs RSU darbiniekiem
Simulācijā balstītas medicīnas izglītības pieejas integrācija studiju procesā

Seminārā tiks aplūkoti simulācijā balstītas izglītības pieejas principi, kā arī praktiskās iespējas integrācijai studiju procesā.

Pieteikties (līdz 20.09. plkst. 10)

21.09.

plkst. 13–16

Darbnīca studentiem un RSU darbiniekiem
Klīnisko uzdevumu trenažieru veidošana no silikona

Dalībnieki varēs iemēģināt savas spējas dažādu mācību trenažieru veidošanā no silikona.

Pieteikties (līdz 20.09. plkst. 13)

Missing content item.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -