2018. gada 3. septembrī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) atsāksies ierastais ritms. Jaunā akadēmiskā gada atklāšana notiks RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16, aulā) plkst. 15.00, pēc tam plkst. 16.00 plānota 1. kursa studentu tikšanās ar savas fakultātes vadību un studenta apliecības saņemšana, plkst. 17.00 svētku kliņģeris un svinības pagalmā.

• Plkst. 15.00 RSU aulā notiks jauno studentu imatrikulācijas ceremonija, tajā pirmkursniekus sveiks RSU vadība un mākslinieciskie kolektīvi.
  • Plkst. 16.00 pirmā kursa studenti aicināti auditorijās tikties ar savas fakultātes vadību *, kas pastāstīs par studiju procesu RSU. Tikšanās laikā tiks izsniegtas studenta apliecības.
Farmācijas fakultāteA-705. telpā (A korpusa 7. stāvā, Zāļu formu tehnoloģijas katedras telpās)
Juridiskā fakultāteB-203. telpā  (B korpusa 2. stāvā)
Komunikācijas fakultāte1. auditorijā (ieejas – C korpusa 1. un 2. stāvā)
Medicīnas fakultāteAulā (K korpusa 1. stāvā)
Rehabilitācijas fakultāte3. auditorijā (ieejas – C korpusa 1. un 2. stāvā)
Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāteHipokrāta auditorijā (ieejas – C korpusa 2. stāvā)
Maģistra studiju programmas Veselības vadība studentiemSenāta zālē (K korpusa 2. stāvā)
Zobārstniecības fakultāteRSU Stomatoloģijas institūta zālē (Dzirciema ielā 20, 1. stāvā pa kreisi)

* Eiropas studiju fakultātes (ESF) pirmā gada studentiem tikšanās ar fakultātes vadību notiks trešdien, 29. augustā (Starptautiskā biznesa un ekonomikas katedra), un piektdien, 31. augustā (Politikas zinātnes katedra), pulksten 12.00.

• Plkst. 17.00 visi aicināti pagalmā uz svētku kliņģeri un baudīt RSU talantu, kā arī mūzikas grupas Blue Jean Serenade priekšnesumus.
  • Jau no plkst. 14.00 līdz pat pasākumu noslēgumam vestibilā un pagalmā varēs iepazīties ar ārpusstudiju un sabiedriskajām aktivitātēm RSU.

Norises vieta

Datums: