2023. gada 20. un 21. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā klātienē un tiešsaistē notiks ikgadējais drošības un ārpolitikas forums Rīgas konference 2023, bet jau 19. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā klātienē īpaši organizētās papildu diskusijās tiks gaidīti drošības un aizsardzības speciālisti, studenti un ikviens interesents.

Pasākumu tiešraidē translēs vietnē www.rigaconference.lv, kā arī Facebook, YouTube un citās interneta platformās Latvijā, kā arī starptautiskajos medijos.

Kopš 2006. gada konference ir viena no svarīgākajām diskusiju platformām par drošību un ārpolitiku Baltijas jūras reģionā.

Plašāka informācija

Norises vieta

Telpa
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā / tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -