Ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) atbalstu 10. un 11. oktobrī Rīgā, viesnīcā Rixwell Hotel Konventa Sēta, notiks multidisciplinārā tīklojuma Indoor living space improvement: Smart Habitat for the Elderly (SHELD-ON) organizatoriskās komitejas konference un trīs darba grupu sanāksmes. Šajā projektā, kuru finansē COST (European Cooperation of Science and Technology), Latviju pārstāv RSU Rehabilitācijas fakultātes dekāne asociētā profesore Signe Tomsone.

Tīklojums SHELD-ON veidots ar mērķi apzināt situāciju un radīt jaunus risinājumus, lai seniori varētu dzīvot drošā un komfortablā mājas vidē. Projekta ietvaros strādā trīs darba grupas: pirmā apvieno mēbeļu dizainerus un ražotājus, otrā – speciālistus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā, savukārt trešā – speciālistus ergonomikā un veselības aprūpē.

Konferencē tiks prezentēti projekta dalībnieku pētnieciskie darbi, bet otrās dienas darba grupu sanāksmēs tiks analizēts darbības progress.

SHELD-ON mājaslapa

COST mājaslapa