Otrdien, 26. martā, notiks vebinārs, diskusija Pēcdoktorantūras stipendijas – iespēja piesaistīt talantus, izmantojot Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosauktās aktivitātes.

Vebināra mērķis ir iepazīstināt interesentus ar Eiropas zinātnes un pētniecības ietvara programmas Apvārsnis Eiropa sniegtajām iespējām piesaistīt talantus, liekot uzsvaru uz Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosauktās apakšprogrammas aktivitātēm.

Apakšprogramma piedāvā vairākus konkursu veidus, kas saturiski attiecas uz dažādām mērķa grupām, bet kopumā programma vērta, lai nodrošinātu starptautisku mobilitāti un apmācību iespējas, karjeras izaugsmi.

Doktorantūras skolas nodarbībā lielākais uzsvars tiks likts uz konkursu Pēcdoktorantūras stipendijas, lai piesaistītu talantīgus pēcdoktorantus, attiecīgi gūtu papildu finansējumu universitātei un pieredzi šo projektu koordinēšanā, veidojot starptautiskus kontaktus un atpazīstamību.

Semināra mērķauditorija

• Pētniecības grupu vadītāji, pētnieki, doktorantūras studiju programmu, promocijas darbu vadītāji
  • Projektu administratīvie vadītāji

Vebināra saturs

• Vispārīgi par Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosauktajām aktivitātēm
  • Pēcdoktorantūras stipendiju konkurss un papildu iespējas ERA Fellowships, Seal of Excellence, pārfinansēšana
  • Kādi jums no šāda projekta īstenošanas varētu būt ieguvumi
  • Ar ko sākt, ja ir interese piedalīties
  • Par tīklošanās platformas lietošanu (skaidrojums un praktiski piemēri); vai ir citi veidi, kā izteikt interesi un veidot kontaktus
  • Cik viegli pieteikties šādam konkursam pieteikties (projekta pieteikuma veidlapa)
  • Jautājumi un atbildes

Lektore

liene_kairisa.png

Liene Kairiša, LZP vecākā eksperte, Eiropas Pētniecības padome; Marijas Sklodovskas-Kirī programma; Eiropas pētniecības telpas stiprināšana

• Maģistra grāds socioloģijā
  • Strādā Latvijas Zinātnes padomē – konsultē par Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosauktajām aktivitātēm kopš 2020. gada
  • Konsultē arī par Eiropas Pētniecības padomes konkursiem un Eiropas Pētniecības telpas stiprināšanas konkursiem programmā Apvārsnis Eiropa
  • Eiropas Komisijas programkomiteju pārstāve
  • Līdzdarbojas tīkla projektā MSCA-NET (Eiropas sadarbības tīkls kontaktpunktiem, kas konsultē par Marijas Sklodovskas Kirī vārdā nosauktajām aktivitātēm); tīkla projekta WIDERA_NET dalībniece

Telpa
tiešsaistē, Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: