Skip to main content

Rīgas Stradiņa universitāte augsti vērtē ikvienu tās atbalstītāju un uzskata, ka katrs ieguldījums ir nozīmīgs izglītības un zinātnes attīstībā. Atbalstītāju devums palīdz RSU tiekties uz izcilību un ļauj universitātei turpināt būt par īpašu vietu, kurā paplašinās cilvēka iespēju robežas un veidojas personības.

Izglītības atbalsta un filantropijas aizsākumi meklējami gadsimtiem senā pagātnē. Studentu himnā Gaudeamus igitur ar vārdiem Vivat Maecenatum caritas * tiek slavināts mecenātu ieguldījums. Sekojot akadēmiskām tradīcijām un izrādot cieņu, Rīgas Stradiņa universitāte izveidojusi savu atbalstītāju godināšanas pasākumu kopumu VIVAT MAECENATUM CARITAS, kas sastāv no:

  • nolikuma VIVAT MAECENATUM CARITAS – RSU atbalstītāju atzinības un attiecību pārvaldība ir noteicošais dokuments, kas regulē atbalstītāju tiesības, atbalsta pieņemšanas nostādnes, atbalstītāju iespējas un atbalstītāju atzinības nostādnes,
  • RSU atbalstītāju godināšanas sienas RSU centrālās ēkas foajē (Dzirciema ielā 16) un kurā norādīti lielākie RSU atbalstītāji,
  • RSU atbalstītāju godināšanas virtuālās sienas – vieta, kurā tiek publicēti visi atbalstītāji, tā pateicoties un godinot ieguldītājus.

Kā atbalstīt RSU

  • Privātpersonām, organizācijām, kapitālsabiedrībām vai citām institūcijām veicot naudas līdzekļu ziedojumus
  • Nododot kustamo vai nekustamo īpašuma Rīgas Stradiņa universitātes pārvaldībā
  • RSU (iepriekš – RMI, AML) absolventiem veicot biedru naudas maksājumus RSU Absolventu asociācijai
  • Ziedojumus vai biedru naudas maksājumus var veikt ar bankas pārskaitījumu biedrības RSU Absolventu asociācijas kontā (papildu informāciju skatīt šeit)

* Vivat maecenatum caritas – Lai dzīvo mecenātu mīlestība (tulkojums no latīņu valodas)

 

arbor-logo_0.jpg

GSK-logo_0.jpg

meness_aptieka_logo_0.jpg

paaudze-sq_0.jpg

Sony-Logo1_0.jpg

bbraun-sq_0.jpg

Johnson-Johnson-Logo_0.jpg

merks_0.jpg

rigas-dome_0.jpg

Swedbank-Logo_0.jpg

bitf-logo_0.png

kafeserviss_0.jpg

olainfarm-sq_0.jpg

SEB_0.jpg

VC4_logo_0.jpg