Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) augsti vērtē ikvienu tās atbalstītāju un uzskata, ka katrs ieguldījums ir nozīmīgs izglītības un zinātnes attīstībā. Atbalstītāju devums palīdz RSU tiekties uz izcilību un ļauj universitātei turpināt būt par īpašu vietu, kurā paplašinās cilvēka iespēju robežas un veidojas personības.

Izglītības atbalsta un filantropijas aizsākumi meklējami gadsimtiem senā pagātnē. Studentu himnā Gaudeamus igitur ar vārdiem Vivat Maecenatum caritas* (Lai dzīvo mecenātu mīlestība! – latīņu val.) tiek slavināts mecenātu ieguldījums. Sekojot akadēmiskām tradīcijām un izrādot cieņu, RSU ir izveidojusi savu atbalstītāju godināšanas pasākumu kopumu Vivat Maecenatum caritas, kas sastāv no:

  • nolikuma Vivat Maecenatum caritas – RSU atbalstītāju atzinības un attiecību pārvaldība ir noteicošais dokuments, kas regulē atbalstītāju tiesības, atbalsta pieņemšanas nostādnes, atbalstītāju iespējas un atbalstītāju atzinības nostādnes;
  • RSU atbalstītāju godināšanas sienas RSU centrālās ēkas foajē (Dzirciema ielā 16), kur ir norādīti lielākie RSU atbalstītāji;
  • RSU atbalstītāju godināšanas virtuālās sienas – vieta, kurā tiek publicēti visi atbalstītāji, tā pateicoties un godinot ieguldītājus.

Kā atbalstīt RSU?

  • Privātpersonām, organizācijām, kapitālsabiedrībām vai citām institūcijām, veicot naudas līdzekļu ziedojumus
  • Nododot kustamo vai nekustamo īpašuma RSU pārvaldībā

Ziedojumus var veikt ar bankas pārskaitījumu biedrības RSU Absolventu asociācijas kontā.

Mecenāti

RSU-borisa-inaras-teterevu-fonds-logo_0.jpg
RSU-meness-aptieka-logo.pngRSU-veselibas-centrs-cetri-logo.png
grindex_logo.jpgAS_Latvenergo.png
RSU-olain-farm-logo.jpgRSU-paaudze-logo.png
RSU-seb-logo_0.pngRSU-rigas-dome-logo.jpg
RSU-gsk-logo.pngRSU-swedbank-logo.pngRSU-johnson-johnson-logo.png
rsu-braun-logo_0.gifRSU-sony-logo.png
RSU-merks-logo.pngRSU-kafe-serviss-logo.jpg