Doktorantiem
Darbiniekiem

Ikvienam Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskā, administratīvā personāla pārstāvim un studentam, kuram interesē uzņēmējdarbība un inovācijas vai ir sava biznesa ideja, bet pietrūkst zināšanu, kā to attīstīt un īstenot, tiek piedāvāts jauns asinhroni apgūstams tiešsaistes apmācību kurss Entrepreneurship: Turning Ideas into Business.

Kurss izstrādāts starptautiska projektā HEI inovācijas zināšanu ietilpīgā uzņēmējdarbībā (HIVE), sadarbojoties 10 Eiropas augstskolām. Tādējādi nodrošināts saturu, kas atbilst mūsdienu biznesa videi, ņemot vērā dažādu valstu pieredzi.

Kursa pamatmoduļi

• Uzņēmējdarbība un inovācijas
  • Idejas pārvēršana uzņēmējdarbībā
  • Start-up uzņēmuma veidošana

Iespējams apgūt gan visu kursu, gan atsevišķus moduļus, par katru sekmīgi apgūto moduli saņemot sertifikātu.

• Darba valoda: angļu
  • Platforma: Koimbras Universitātes mācību platforma (Moodle)
  • Kurss būs pieejams līdz 15.12.2023.
Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar HIVE projekta vadītāju RSU Lindu Gabrusenoku (e-pasts: linda[pnkts]gabrusenokaatrsu[pnkts]lv).

hive_logo_ensemble_0.png