Pārlekt uz galveno saturu
Atbalsts Ukrainai
Absolventiem
Darbiniekiem

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, kad īpaši domājam, kā padarīt pasauli mierīgāku un gaišāku, neaizmirsīsim, ka tepat kaimiņos vēl joprojām notiek asiņains karš. Tas ir atņēmis vecākus tūkstošiem bērnu Ukrainā, kuriem šogad Ziemassvētki būs pavisam citādi.

ukrainas_berniem_labd.png

Palīdzēsim tapt Ziemassvētku brīnumam un iepriecināsim Ukrainas bērnus ar dāvanām! Aicinām jūs piedalīties biedrības Tavi draugi un SIA Eco Baltia labdarības akcijā un sarūpēt Ziemassvētku dāvanas bērniem Ukrainas bērnunamos!

  • Teju 400 bērni ir uzrakstījuši savas vēlmes – lūgums izvēlēties no saraksta bērnu, kuru vēlaties iepriecināt. Izvēloties noteiktu dāvanu, saitē pie dāvanu nodošanas vietas jāatzīmē Ventspils iela 50. Ja neizdodas izvēlēties kādu bērnu no saraksta, iespējams iegādāties un atgādāt jebkuru dāvanu, kas iepriecinātu bērnus.
    Iesaiņotas dāvaniņas ar norādītu bērna vārdu lūdzam atgādāt līdz piektdienai, 16. decembrim, plkst. 16 uz RSU suvenīru veikaliņu Dzirciema ielā 16, vestibilā, vai arī pirmdien, 19. decembrī, līdz plkst. 14 uz rektorātu D korpusā, 512. telpā.
  • Ir iespēja arī ziedot naudu (informācija), lai biedrības Tavi draugi brīvprātīgie sagādātu dāvanas vai arī novirzītu saziedoto naudu citiem mērķiem Ukrainas palīdzībai.

Lai Ziemassvētkos došanas prieks sasilda arī mūsu sirdis!