COVID-19

Teju 200 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) veselības aprūpes studenti ir atsaukušies un paši izteikuši gatavību iesaistīties Covid-19 ierobežošanas pasākumos Latvijā. Viņu vidū ir 171 ārvalstu students.

Patlaban 20 RSU studenti aktīvi piedalās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta organizētajos pasākumos, lai atbalstītu dienestu valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā. Tā ir visā pasaulē ierasta prakse, kad medicīnas studenti izrāda gatavību brīvprātīgi palīdzēt kritiskos brīžos. Studentiem tā ir papildu iespēja apgūt praktiskās iemaņas.

Arī daudzi RSU docētāji, kuri strādā par ārstiem, ir aktīvi iesaistījušies epidemioloģiskajos pasākumos. RSU atbalsta sociāli atbildīgu rīcību visas sabiedrības kopējās drošības un veselības vārdā.

Ikvienam studentam, kuram ir interese par brīvprātīgo darbu ārkārtējās situācijas apstākļos, ir iespēja pieteikties, aizpildot Studējošo pašpārvaldes anketu šeit.