Darbiniekiem
Pētniecība
Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), būdama INTERREG Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmā īstenotā projekta Healthy Boost konsorcija partneris, aicina visus interesentus 16. novembrī plkst. 10.00 – 16.00 piedalīties projekta noslēguma tiešsaistes konferencē Healthy Boost for Your Cross-Sectoral Cooperation – Piloted Practices and Novel Tools.

Projekts Healthy Boost apvieno 14 partnerus no dažādiem pārvaldības līmeņiem un dažādām nozarēm septiņās Baltijas jūras reģiona valstīs (Igauniju, Somiju, Latviju, Lietuvu, Poliju, Krieviju un Zviedriju) ar mērķi veicināt ilgtspējīgu attīstību un iedzīvotāju sociālo labklājību, izmantojot uzlabotu, inovatīvu, efektīvu un integrētu starpsektoru sadarbības politiku pašvaldību līmenī. Starpsektoru sadarbība ir kopīgs darbs, kurā partneri no dažādiem sektoriem (publiskais, privātais un bezpeļņas sektors) apvieno savus resursus, lai kopīgi radītu risinājumus kopējam labumam un risinātu problēmas un sarežģītus izaicinājumus.

Papildu informācija par projekta jaunumiem, materiāliem un partneriem (angļu valodā)

Uz tikšanos konferencē!

interreg_logo_istais.png