Bērnu ķirurģija
Darbiniekiem
Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Bērnu ķirurģijas katedra ceturtdien, 15. decembrī, plkst. 12.30 aicina uz profesora Udo Rolles (attēlā) vieslekciju Jaundzimušo un zīdaiņu iedzimtās ķirurģiskās anomālijas, kas notiks tiešsaistē, Zoom platformā.

professor_udo_rolle.jpg

Vieslekcijā paredzēts aplūkot tādas tēmas kā iedzimtas ķirurģiskas anomālijas barības vadā un diafragmā, vēdera priekšējā sienā, kuņģa un zarnu traktā, anorektālās malformācijas un Hiršprunga slimība.

Prof. U. Rolles klīniskās un akadēmiskās gaitas saistītas ar Gētes Universitātes slimnīcu, kā arī Gētes Universitāti Frankfurtē, kur profesors vada Pediatriskās ķirurģijas un pediatriskās uroloģijas katedru. RSU prof. U. Rolle viesojies jau iepriekš, tostarp kā viens no pirmās RSU Zinātnes nedēļas vieslektoriem 2019. gadā.

Vieslekcijas valoda: angļu.

Pēc reģistrācijas saņemsiet apstiprinājumu par dalību, bet 15.12.2022. – pieslēgšanās saiti no Zoom platformas.