Konferences, semināri
Starptautiskā sadarbība

No 18. līdz 23. augustam Rīgas Stradiņa universitātē viesojās Sinsinati Universitātes Uroloģijas klīnikas (ASV) profesors Jūdžins Minevičs (Eugene Minevich). teterevufonds-logo-lead.jpgVizīte norisinājās ar Borisa un Ināras Teterevu fonda starptautiskās pieredzes integrēšanas mērķstipendijas atbalstu.

Prof. Minevičs ir izcils un pasaulē atzīts bērnu urologs, daudzu starptautisku publikāciju autors.

Vizīte iesākās ar akadēmisku uzstāšanos – 19. augustā viesprofesors nolasīja lekciju ciklu doktorantiem un rezidentiem, daloties savā pieredzē par vairākām aktuālām tēmām: kvalitatīvu zinātnisko publikāciju sagatavošanu, uz pierādījumiem balstītas medicīnas aktualitāti gan zinātnē, gan klīniskajā praksē, kā arī kvalitātes un drošības sistēmu ieviešanas nepieciešamību ārstniecības iestādēs. 20. augustā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā profesors veica divas paraugoperācijas, savukārt vizītes noslēgumā, 21. augustā, notika klīnisko lasījumu cikls bērnu ķirurgiem un urologiem.