Sports
Ziņas

Lai gan pirmā cīņa 29. Pasaules vasaras universiādē Taivānas pilsētā Taibejā Latvijas studentu sieviešu volejbola izlasei nesa zaudējumu (0:3 pret Taizemes izlasi), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sportistes ir apņēmības pilnas turpināt cīņu par medaļām. Nākamais sieviešu volejbola izlases starts gaidāms rīt, 22. augustā, 10.00 pēc Latvijas laika pret ASV, savukārt 23. augustā 10.00 pēc Latvijas laika pret Japānu. Sprintere Anna Paula Auziņa un lodes grūdēja Katrīna Sirmā startēs attiecīgi 23. un 26. augustā.

Ar Taivānas kultūru, tradicionālajām dejām, popmūziku, mākslas vingrošanu un uguņošanas šovu pildītā grandiozā Universiādes atklāšanas ceremonija aizvadīta 19. augustā, un sportojošie studenti patlaban disciplinēti gatavojas saviem startiem. “Pirmās dienas ir aizritējušas nemanot. Sportisti mēģina aprast ar subtropu klimatu, ar gaisa temperatūru, kas sniedzas no 30 līdz 37 grādiem pēc Celsija. Sieviešu volejbola komandai notiek treniņi un sapulces iekštelpās, bet vieglatlētes aprod ar laika apstākļiem un trenējas ārtelpās,” no Taibejas ziņo komandas pārstāve Signija Ņedaškovska.

Studentu sporta dzīvē tik būtiskās sacensības – 29. Pasaules vasaras Universiāde – turpināsies līdz pat 31. augustam. Universiādē kopumā cīnās 71 atlēts no 15 Latvijas augstskolām.