Tradicionālie pasākumi

31. augustā ar svinīgu pirmā kursa studentu Imatrikulācijas ceremoniju Rīgas Stradiņa universitātes pagalmā un tam līdzās esošajā Iedvesmas parkā tika atklāts jaunais 2020./21. akadēmiskais gads. Tradicionālajā pasākumā, kura norisei varēja sekot arī tīmekļa tiešraidē, RSU vadība un fakultāšu dekāni sveica 2754 jaunos vietējos un ārvalstu studentus.

Septembrī studijas RSU tiks organizētas attālināti tiešsaistē, neskaitot prakses norisi un izņēmumu – studiju procesu sociālo zinātņu pirmkursniekiem. Visi studiju kursi un to saturs būs pieejams RSU e-vidē. Sociālo zinātņu studiju programmās pirmā kursa studentiem no jaunā studiju pirmās dienas 20 % lekciju un nodarbību notiks klātienē RSU auditorijās saskaņā ar RSU noteikto Kārtību piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai Rīgas Stradiņa universitātē. Patlaban paredzēts, ka no 5. oktobra notiks pāreja uz kombinēto studiju procesu – tās notiks gan klātienē, gan attālināti. Studijas klātienē tiks realizētas, ciktāl to pieļaus valstī spēkā esošais normatīvais regulējums saistībā ar noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.