Absolventiem
Darbiniekiem

13. februārī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Absolventu asociācijas biedri pulcējās restorānā Melnie mūki, lai kopā aizvadītu ceturtās Inteliģences kluba vakariņas. Vakara īpašais viesis, kas pievienojās absolventiem, bija Latvijas vēstniece Apvienotajā Karalistē Baiba Braže.

AA_Inteligences_klubs_IV_vizualis-ead.gif

Inteliģences klubs šoreiz pulcēja līdz šim lielāko apmeklētāju skaitu. Vakaru atklāja RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits ar uzrunu, informējot vakara viesus par asociācijas aktualitātēm, tajā skaitā Izglītības un zinātnes ministrijas plānotās augstākās izglītības reformas norisi un bažām, ko tā rada augstskolām Latvijā.

Vakaru turpināja Latvijas vēstniece Apvienotajā Karalistē Baiba Braže, īsumā izklāstot pastāvošo politisko situāciju saistībā ar Brexit un atbildot uz viesu jautājumiem par iespējamajiem nākotnes scenārijiem, ko var radīt Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības.

rsu_absolv_asoc_Intelig_kluba_vakarinas_I_Braze-lead.gif

Inteliģences kluba vakariņas ir kļuvušas par iemīļotu pasākumu absolventu vidū. "Mēs rīkojam šādus vakarus, lai asociācijas biedri varētu sanākt kopā un aizvadīt vakaru iedvesmojošās sarunās brīvā gaisotnē, kas ļauj aizmirst par ikdienas pienākumiem," stāsta Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits.

Pasākumā satiekas vairāku paaudžu absolventi, lai tuvāk iepazītos un pavadītu vakaru sarunās.

"Viena no Inteliģences kluba lielākajām vērtībām, it īpaši jaunajiem biedriem, ir iespēja tuvāk iepazīties ar cilvēkiem, kuri jau daudzus gadus veido RSU. Mēs visi esam daļa no RSU dzīves arī pēc studiju gaitu noslēguma," uzskata Medicīnas fakultātes absolvente un RSU docētāja Džeina Mežale.

"Patīkami, ka var satikt kolēģus, kuri ciena savas Alma mater pagātni, rūpējas par šodienu un domā par RSU rītdienu. Nākotne pieder tiem, kuri tic savu sapņu skaistumam!” savās sajūtās par aizvadīto vakaru dalās RSU Zobu terapijas un mutes veselības katedras vadītāja prof. Anda Brinkmane.

Inteliģences kluba vakariņas ir pasākums RSU Absolventu asociācijas biedriem. Lai kļūtu par biedru, jāaizpilda biedra anketa.

Nākamais Inteliģences kluba pasākums gaidāms pavasarī.