Pārlekt uz galveno saturu
Absolventiem

30. septembrī pirmo reizi notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Absolventu asociācijas rīkotais pasākums Inteliģences klubs New gen. Tas kultūras telpā Autentika pulcēja vairāk nekā 30 asociācijas biedru no dažādām paaudzēm. Par jautrību un smiekliem pasākumā rūpējās improvizācijas teātris ART i ŠOK.

Inteliģences klubs New gen ir jauns pasākuma koncepts, kādu RSU Absolventu asociācija īstenoja pirmo reizi. “Kopā sanākšanas tradīcijas ir viens no stūrakmeņiem, uz ko balstās RSU Absolventu asociācija. Mūsu biedru vidū ir gan profesori ar vairāku desmitu gadu ilgu akadēmisko karjeru, gan absolventi, kas savus diplomus ieguvuši pavisam nesen. Inteliģences klubs New gen ir iespēja dažādajām paaudzēm, kuras vieno RSU, satikties brīvā atmosfērā, pavadot vakaru sarunās un smieklos un veidojot jaunas pazīšanās,” pasākuma ideju skaidro RSU Absolventu asociācijas izpilddirektors Artūrs Kaļva.

IK_New_Gen_1.jpg

IK_New_Gen_2.jpg

7. oktobrī restorānā Zilā govs norisināsies RSU Absolventu asociācijas rīkotās Inteliģences kluba V vakariņas. Vakara īpašais viesis būs Juris Žagars.

Inteliģences klubs New gen ir pasākums RSU Absolventu asociācijas biedriem.

Aizpildi anketu un kļūsti par Absolventu asociācijas biedru