Darbiniekiem

Sestdien, 22. septembrī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) darbinieki, spītējot drēgnajiem laikapstākļiem, devās ekskursijā uz Cēsīm, kas ir vienu no Latvijas skaistākajām pilsētām, kur aizraujošā saliedēšanas spēlē iepazina cits citu un stiprināja komandas garu.

Cēsīs divdesmit viena RSU komanda devās foto orientēšanās sacensībās. Kopīgi, citam citu atbalstot, bija jāiepazīst pilsētas vēsture un atraktīvā veidā jāveic saliedēšanās uzdevumi. Tie ietvēra gan fiziskās aktivitātes, gan intelektuālu izdomu un atjautību.

Saliedēšanās pasākumā bija pārstāvētas vairāk nekā trīsdesmiti RSU struktūrvienību, to vidū bija gan akadēmiskās, gan administratīvās. Kā ierasts, daudziem darbiniekiem pasākumā līdzi bija arī viņu ģimenes locekļi, to vidū mazuļi bērnu ratiņos. Tieši tāpēc viena no komandām sev bija devusi nosaukumu Bobslejisti.

Viena no kopīgajām aktivitātēm bija darbinieku veidotie RSU burti Cēsu pils parkā.

RSU_ekskursija_Cesis-lead.jpg

Ikgadējā ekskursija jau kļuvusi par tradīciju, kas aizsākās 2011. gadā, kad RSU darbinieki devās braucienā uz Alūksni. Citus gadus gan ar autobusiem, gan ar vilcienu ir būts ekskursijā Sabilē, Kurzemes jūrmalā, Rundāles pilī, Valmierā, Vecpiebalgā, Gulbenē.

IMG_4672.JPG

RSU sasniegumu pamatā ir vienotas komandas darbs, tāpēc RSU regulāri rīko darbinieku saliedēšanās pasākumus. Šādi pasākumi tiek rīkoti arī RSU studentiem, tajos iesaistot arī RSU darbiniekus.