Sociālais darbs
Starptautiskā sadarbība

Starptautiskajā sociālo darbinieku dienā Rīgas Stradiņa universitātes Labklājības un sociālā darba katedrā viesojās ilggadējs sociālā darba attīstības Latvijā atbalstītājs no ASV profesors Marks Rodžerss (Mark E. Rodgers)*. 9. un 11. novembrī profesors vadīja lekciju Globālais sociālais darbs, īpašu vērību veltot sociālajam darbam ar cilvēktirdzniecības upuriem, savukārt 12. novembra lekcija bija veltīta starptautiskā sociālā darba tematikai.

Lekcijas apmeklēja kā studenti, tā arī sociālā darba praktiķi un studentu prakšu vadītāji. Lai arī profesors savās lekcijās skaidro un prezentē smagas tēmas, aktualizē būtiskus sociālā darba jautājumus, tās arvien norit vieglā gaisotnē.

Labklājības un sociālā darba katedra pateicas Sociālo darbinieku biedrībai un Baltijas Psiholoģijas un menedžmenta augstskolai par sadarbību profesora M. Rodžersa vieslekciju organizēšanā.

* Dr Mark Rodgers – Dean, College of Health and Human Services, Marywood University, Doctors of Social Work (DSW) Social Policy and Administration Specialization (University of Pennsylvania), Masters of Social Work (MSW) Health Specialization (University of Pennsylvania).

mark-rodgers-lsdk00.jpg

mark-rodgers-lsdk01.jpg