Izstādes
Skolēniem
Skolotājiem

No 3. līdz 5. martam aizvadīta izstāde Skola 2023, kurā tradicionāli piedalījās arī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU). Augstskola savā stendā piedāvāja dažādus praktiskus veidus, kā iepazīt karjeras iespējas gan sociālo zinātņu, gan medicīnas un veselības aprūpes jomā. Kopumā stendā iegriezās un RSU, kā arī RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžas programmas sarunās ar studentiem, mācībspēkiem un Studentu servisa pārstāvjiem iepazina ap 3700 interesenti.

Apmeklētāji varēja iesaistīties virknē aktivitāšu: izmēģināt dažādas medicīniskās manipulācijas, tostarp atdzīvināt ar defibrilatoru, veikt injekcijas mulāžām, urbt zobus un sniegt pirmo palīdzību, kā arī piedalīties studentu medija Skaļāk! vadītajā pop-up studijā un gūt ieskatu podkāstu jeb raidierakstu veidošanas aizkulisēs, iepazīstot tehnoloģijas, kuras topošie mediju speciālisti izmanto mācību procesā. Par aktuālām tēmām sarunājās RSU Juridiskās fakultātes, Eiropas studiju fakultātes un Komunikācijas fakultātes mācībspēki un studenti.

Papildus ikgadējai izstādei Skola RSU tradicionāli piedāvā virkni iespēju iejusties studenta kurpēs. Vidusskolēni var startēt Jauno mediķu akadēmijā (JMA), JMA Farmācijas skolā, Jauno māsu akadēmijā, Jauno diplomātu līgā, Radošajās darbnīcās biznesā un mārketingā, kā arī apmeklēt Latvijas Nacionālajā bibliotēkā organizētās RSU lekcijas vidusskolēniem.

Gan pamatstudiju, gan maģistra studiju interesenti aicināti iepazīt augstskolas vidi un sadzīvi, studentus, absolventus un mācībspēkus Atvērto durvju dienas pasākumos, kas šajā pavasarī noritēs 15. aprīlī RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16), Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26A) un jaunajā Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21).