Konferences, semināri

Nākamā gada 4. un 5. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes nedēļā, jau piekto reizi norisināsies Baltijas lielākā starptautiska mēroga studentu konference RSU International Student Conference 'Health and Social Sciences' (ISC). Šis notikums pulcēs dalībniekus un jomas profesionāļus žūrijas komisijas sastāvā gan no Latvijas, gan ārzemēm, kā arī lielu klausītāju pulku.

Starptautisko studentu konferenci rīko RSU Studējošo pašpārvalde ar mērķi veicināt pētniecību, dalīties ar savu pieredzi un, protams, dibināt jaunus kontaktus. 2019. gadā konference otro reizi norisināsies divu dienu garumā.

Banneris_RSU_ISC_pareizais_2.png

Jāpiebilst, ka pērn konference pulcēja vairāk nekā 1300 dalībnieku; tika prezentēti 320 darbi, no kuriem 97 izstrādājuši ārvalstu studējošie, tādēļ mūsu mērķis nākamajam gadam ir latiņu celt vēl augstāk.

"Ik gadu pieaug to studentu skaits, kuri apmeklē Eiropas lielākās zinātniskās konferences. Tas liek mums nemitīgi attīstīties un izvirzīt jaunus mērķus, lai mūsu konference var ne vien līdzināties tām, bet daudzās jomās arī apsteigt tās," uzsver ISC 2018 konferences vadītāja, RSU studente Sandra Cipkina.

"Jā, mēs vēlamies būt līderi Eiropas studentu konferenču vidū! Arī mūsu kaimiņvalstīs, Igaunijā un Lietuvā, studenti rīko ikgadējas konferences, kuras apmeklējam arī mēs, Rīgas Stradiņa universitātes studenti. Nenoliedzami, ka šādi apmeklējumi mijas ar savtīgu interesi par to, kā viņi ir īstenojuši kādu fundamentālu organizācijas ideju, par kuru mēs varbūt citreiz šaubāmies vai neesam pārliecināti. Tā ir pieredze, kuru iegūstam, lai International Student Conference 'Health and Social Sciences' veidotu par pazīstamības un kvalitātes līderi Eiropas valstu studentu konferenču vidū,” saka 2019. gada konferences vadītāja Ulrika Ulla Andersone.

Divu dienu laikā dalībniekiem būs iespējams apmeklēt vairākas sociālo zinātņu, kā arī veselības aprūpes sekcijas. Veidojot konferences programmu, gādājam par to, lai ikviens pasākuma dalībnieks iegūtu jaunas zināšanas, iemaņas un pieredzi un galu galā varētu teikt: "Jā, es guvu ko jaunu un vērtīgu, kas turpmāk noderēs ne tikai studiju procesā, bet arīdzan ikdienā!” Kā zināms, mūsu universitātes studējošie ir ļoti aktīvi, jo lielu artavu konferences tapšanā iegulda arī studentu zinātniskie pulciņi, kuri 4. un 5. aprīlī piedāvās dalībniekiem dažādas darbnīcas praktisko zināšanu papildināšanai.

Reģistrēšanās RSU studentiem ir bezmaksas.
Konferences darba valoda – angļu.

Tēžu iesniegšana (līdz 25. janvārim)

Reģistrēties konferencei kā klausītājam