Konferences, semināri
Pētniecība
Zinātnes nedēļa 2019

6000 dalībnieku no 28 pasaules valstīm – ar šādu rezultātu 3. aprīlī noslēdzās divas no trim RSU Zinātnes nedēļas konferencēm: medicīnas un veselības zinātņu konference Knowledge for Use in Practice (Zināšanas praksei) un starpdisciplinārā sociālo zinātņu konference PLACES. Gandrīz puse no visiem dalībniekiem aktīvi izmantoja iespēju konferenču norisei sekot tiešsaistē.

Abās konferencēs piedalījās 50 viesprofesoru no 20 pasaules valstīm. Kopumā tika prezentēti 1245 ziņojumi. Stenda referātu izvērtēšanā piedalījušies 110 vietējie un starptautiskie eksperti.

“Šī nedēļa ir pavērusi jaunu lappusi Rīgas Stradiņa universitātes attīstībā. Es ticu, ka esam uzņēmuši pareizo kursu un jau tuvākajos gados piedzīvosim arvien jaunus lieliskus rezultātus pētniecībā! Vēlos pateikt lielu paldies visiem dalībniekiem, organizācijas komitejai un brīvprātīgajiem, pateicoties kuriem mēs piedzīvojām īstos zinātnes svētkus. Šis ir izcils RSU un Latvijas sniegums,” ar gandarījumu pauž RSU rektors prof. Aigars Pētersons.

Zinātnes nedēļu noslēdz RSU starptautiskā studentu konference, kas ir Baltijas reģionā visplašāk apmeklētā studentu konference. 4. un 5. aprīlī ar saviem zinātniskajiem darbiem konferencē piedalās ap 435 studentu no 12 valstīm. Darbu vērtēšanā iesaistīti arī 14 starptautiskie eksperti.

foto galerija

research_week_team.jpg