EIT Health uzsaukumi

Iespēja universitātes studentiem no medicīnas, inženierzinātņu, biznesa fakultātēm pieteikties HelloAIRIS tiešsaistes apmācību programmai.

HelloAIRIS ir tiešsaistes Mākslīgās inteliģences (Artificial Inteligence) apmācības programma, kuru atbalsta EIT Health un kuru vada EIT Health partneri (GE Healthcare, LEITAT un KTH). Apmācību programma tika izveidota ar mērķi iepazīstināt universitātes studentus ar mākslīga intelekta būtību un potenciālu veselības aprūpes jomā, atklāt tā izaicinājumus un veidot stipru un tālredzīgu mākslīgā intelekta kopienu.

COVID-19 krīzes ietekmē apmācības tiks organizētas kā interaktīvas tiešsaistes sesijas ar laboratorijas mājas darbiem, ko nodrošinās KTH Zviedrija. Sesijas ir paredzētas no 15.jūnija līdz 10.augustam un to laikā dalībniekiem tiks dota iespēja apspriest idejas un uzdot jautājumus ekspertiem.

Apmācību programmas noslēgumā veiksmīgākie dalībnieki saņems sertifikātu un kļūs par EIT Health absolventiem.
Nenokavē iespēju un piesakies līdz 5.jūnijam. Apmācības ir bez maksas.

Plašāka informācija

EIT_Health_Logo.png