Darbiniekiem
Pētniecība
EIT Health uzsaukumi

EIT Health Latvijas pārstāvniecība aicina pieteikties uz desmit nedēļu tiešsaistes apmācību programmu par mākslīgo intelektu (MI) veselības aprūpē HelloAI RIS Online. Programmu organizē Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta veselības kopiena (EIT Health) sadarbībā ar Stokholmas Karalisko tehnoloģiju institūtu, GE Healthcare un LEITAT tehnoloģiju centru.

HelloAI RIS Online apskata dažādas ar MI saistītas jomas: MI pamatus, MI terminoloģiju, mašīnmācīšanos, imidža analīzi, MI laboratoriju praksi un MI izmantošanu radioloģijā.

Programma tiek piedāvāta bez maksas dalībniekiem, kuri tiks atlasīti konkursa kārtībā.

Iesniegt pieteikumu
(līdz 28. maijam)

Pieteikties aicināti medicīnas, inženierijas un biznesa studenti, pētnieki un profesionāļi.

“Šī programma ir īpaši populāra Latvijā. Eiropas kontekstā pagājušajā gadā vislielākais dalībnieku īpatsvars, t. i., 14 %, bija no mūsu valsts. Esam gandarīti, ka EIT Health pārstāvniecībai Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ir izdevies šo programmu padarīt tik populāru. Esam apsteiguši kolēģus tādās lielās valstīs kā Polija, Portugāle un Itālija, ar kurām ikdienā sadarbojamies dažādu EIT Health aktivitāšu ietvaros,” sacīja RSU Starptautisko sakaru departamenta direktore Baiba Pētersone.

airis_stats_2020.jpg

EIT Health īpaši akcentē MI lomu inovatīvu veselības aprūpes risinājumu rašanā, lai veselības aprūpe kļūtu pacientiem pieejamāka un draudzīgāka. Piedāvājot šo apmācības programmu dažādiem Eiropas veselības aprūpes jomas dalībniekiem, EIT Health cenšas papildināt tradicionālās veselības aprūpes studiju programmas, kurās nav iekļauti MI jautājumi.

Kopš 2018. gada programmu ir absolvējuši vairāk nekā 800 dalībnieku no dažādām valstīm.

Par jautājumiem, kas saistīti ar EIT Health, lūdzam sazināties ar RSU Starptautisko sakaru departamenta EIT Health Latvijas centru pa e-pastu eithealthatrsu[pnkts]lv.