Preses relīzes

No 17. līdz 19. aprīlim Rīgas Stradiņa universitātē norisināsies vairāki nozīmīgi pasākumi:

17. aprīlī, no plkst. 9.00 - 15.30 notiks 57. Medicīnas nozares studentu zinātniskā konference, kurā studenti prezentēs savus pētījumus morfoloģijā, ģenētikā, fizikā, kardioloģijā, onkoloģijā u.c. Paralēli konferencei RSU vestibilā notiks medicīnas un veselības aprūpes nozaru literatūras tirdzniecība, ar informatīviem stendiem piedalīsies farmācijas un medicīnas uzņēmumi.

18. aprīlī notiks II Sociālo zinātņu fakultāšu un Tiesību institūta studentu zinātniskā konference, kurā tiks prezentētas un apskatītas tādas tēmas kā Latvija Eiropas Savienībā: politiskie, ekonomiskie, komunikatīvie un tiesiskie aspekti.

Savukārt sestdien, 19. aprīlī, RSU, Rīgā, Dzirciema ielā 16 no plkst. 11.30 - 15.00 notiek Atvērto durvju diena.

Atvērto durvju dienas norise:

• 12.00 Rīgas Stradiņa universitātes vadības - Rektora un Mācību prorektores uzrunas RSU vestibilā;

Tikšanās ar fakultāšu pārstāvjiem RSU auditorijās:

• 12.30 Medicīnas fakultāte, Māszinību fakultāte un Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedra;
  • 13.00 Stomatoloģijas fakultāte, Rehabilitācijas fakultāte un Sabiedrības veselības fakultāte;
  • 13.30 Farmācijas fakultāte un Eiropas studiju fakultātes Reģionālās ekonomikas un biznesa katedra;
  • 14.00 Komunikācijas fakultāte un Tiesību institūts.

Atvērto durvju dienā informēsim interesentus par RSU uzņemšanas prasībām, lai varētu startēt konkursā par studijām 2008./2009. akadēmiskajā gadā. Pēc RSU rektora profesora Jāņa Gardovska uzrunas visi tiks aicināti uz universitātes auditorijām, kurās notiks tikšanās ar fakultāšu dekāniem, studiju programmu vadītājiem un studējošajiem. Interesentiem būs iespēja individuāli uzdot jautājumus katram dekānam, prodekānam, interesējošās studiju programmas vadītājam, kā arī studējošajiem, kuri savukārt var pastāstīt par studentu dzīvi universitātē. Paralēli interesentiem tiks organizētas ekskursijas RSU katedrās un citās struktūrvienībās.

Sīkāka informācija - RSU Studiju informācijas centrs, tālr. 67409105, studinfoatrsu[pnkts]lv.