Attīstība
Darbiniekiem

Rīgas Stradiņa universitāte ir augstu novērtēta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa ikgadējā Saeimai sniegtajā ziņojumā par Ministru kabineta paveikto un iecerēto darbību, kas tika nolasīts 14. novembrī.

Ministru prezidents ir atzīmējis: lai gan Policijas akadēmija tika likvidēta pirms vairāk nekā desmit gadiem un no valdības puses visu šo laiku ir bijuši mēģinājumi labot šo kļūdu, iekšlietu nozarē ir panākts risinājums iekšlietu nozares darbinieku apmācībā, izvēloties Rīgas Stradiņa universitāti kā pakalpojuma sniedzēju ar ilggadēju pieredzi, tostarp Valsts policijas amatpersonu apmācībā.

Rīgas Stradiņa universitāte, sākot ar 2020. gadu, par valsts līdzekļiem apmācīs iekšlietu nozares darbiniekus (Valsts policijai, Ieslodzījuma vietu pārvaldei, Valsts ieņēmumu dienestam, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojam) bakalaura un maģistra studiju programmās, kā arī nodrošinās kvalifikācijas paaugstināšanu specializētajos kursos.