Aula
Mākslinieciskie kolektīvi

Šogad Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulai aprit apaļi 10 gadi, un šajā jubilejas sezonā koncertzālē atgriežas uzvedums Teic, kur zeme tā. Īpašo koncertprogrammu, kas RSU būs klausāma 28. novembrī pulksten 19.00, veido mūzika no Latvijas kino zelta fonda – Ilgais ceļš kāpās, Dāvana vientuļai sievietei, Mans draugs – nenopietns cilvēks, Tās dullās Paulīnes dēļ, Četri balti krekli un citiem šedevriem.

Kino mūzikas mīļotājus koncertā priecēs Raimonda Paula, Jāņa Mediņa, Ivara Vīgnera, Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa un Zigmara Liepiņa komponētā mūzika no 15 iemīļotākajām dažādu laika posmu kino filmām. Koncertā piedalīsies Dailes teātra aktieri Ērika Eglija un Gints Andžāns, ansamblis Brokastis četratā, RSU jauktais koris Rīga (diriģentes Zane Zilberte un Evita Taranda) un RSU deju ansamblis Ačkups (vadītāja Elita Treilone).

Pērn, valsts simtgadi svinot, šī koncertprogramma jau priecēja RSU kolektīvu, taču nu pasākums atvērts ikvienam interesentam.

Biļetes cenās no 7 līdz 12 EUR iegādājamas Biļešu paradīzē, un studentiem, kā arī pensionāriem piemērota 20 % atlaide.

040_KINO_ekrani_1920x1080pxl_FINAL_01.jpg