Starptautiskā sadarbība
Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē
Konferences, semināri

19.–21. jūnijā  RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs sadarbībā ar Tālākizglītības fakultāti organizē semināru, kuru vadīs Bernes Universitātes slimnīcas Inselspital Neatliekamās medicīnas departamenta docētājas, medicīnisko simulāciju instruktores Monika Brodmane Mēdere (Monika Brodmann Maeder, MD PhD), Zuzanna Nīeša (Susanne Nüesch, MD PhD) un Zuzanna Eihenbergere (Susanne Eichenberger, MD).

M. Brodmane Mēdere (Interlakena, Šveice) ir pirmsslimnīcas un slimnīcas neatliekamās medicīnas ārste, viena no vadošajiem ekstremālās, kalnu un ekspedīciju medicīnas speciālistiem, daudzu starptautisku publikāciju autore. Viņa ir ekstremālās medicīnas apmācības vadītāja Bernes Universites slimnīcā Inselspital un vadošā pētniece Eiropas Zinātniskās akadēmijas Kalnu neatliekamās medicīnas institūtā (Institute of Mountain Emergency Medicine, European Research Academy EURAC – angl.) Bolzano, Itālijā. Kopš 2003. gada M. Brodmane Mēdere ir iesaistīta vairāku medicīnas un izglītības projektu īstenošanā Nepālā. Viņa ir kalnu un glābšanas helikopteru apkalpes medicīniskā instruktore.

19. jūnijā pulksten 14.00–17.00 Rīgas Stradiņa universitātes 3. auditorijā Dzirciema ielā 16 Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedra organizē M. Brodmanes Mēderes un Z. Eihenbergeres vieslekcijas:

• The art of medical education in emergency medicine;
  • The ABCDE algorithm in trauma assessment.

20. un 21. jūnijā RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Bernes Universitātes slimnīcas medicīnisko simulāciju speciālistes sadarbībā ar RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras docētājiem vadīs simulācijās balstītas praktiskās nodarbības.

sim-man-new0_0.jpg