Stipendijas

Stiprinot Latvijas jauniešu vēlmi izglītoties medicīnas jomā, Borisa un Ināras Teterevu fonds palielina stipendiju skaitu Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentiem. Jaunajā studiju gadā fonds atbalstīs jau 20 centīgus RSU studentus.

bitf_logo.jpg

Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā sniedz atbalstu topošajiem speciālistiem, kuru gaitām ilgajos studiju gados nepieciešams atspaids vai kuru sasniegumi jau studiju gaitā pelna atzinību. Stipendija sniedz būtisku materiālo atspaidu, jo tie ir 2650 eiro akadēmiskajā gadā, kas tiek izmaksāti 10 mēnešus no 1. septembra līdz 30. jūnijam.

Nodibinājuma Vītolu fonds, kas administrē Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijas medicīnā, valdes priekšsēdētāja Vita Diķe pauž: “Jau ilgus gadus, runājot par mecenātismu Latvijā, kā viens no būtiskiem atbalsta punktiem jāmin Borisa un Ināras Teterevu fonds, kura misija un paveiktais dažādās jomās un nozarēs iedvesmo visu sabiedrību, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu mūsu valsts kultūras, medicīnas, mākslas un sociālās palīdzības izaugsmē.

Vēl pērnā gada oktobrī, suminot studentus, kuri saņem mecenātu Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju medicīnā, RSU tika atklāta universitātes absolventa, Goda doktora un ilggadējā atbalstītāja Borisa Tetereva vārdā nosauktā auditorija. Esam gandarīti, ka šajā gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds ir darījis zināmu savu lēmumu ne tikai turpināt sadarbību, bet arī palielināt stipendiju skaitu RSU studentiem, atbalstot jau 20 jauniešus.” 2021./2022. mācību gadā stipendijas saņēma 15 RSU studenti.

tetereva_auditorija_rsu.jpgFilantropa Borisa Tetereva vārdā nosauktā auditorija, ko atklāja 2021. gada 6. oktobrī, atrodas RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā

Kopš 2011. gada Borisa un Ināras Teterevu fonda piešķirtā stipendija ir kļuvusi par atspēriena punktu 38 RSU studentiem.

Stipendijai nākamajam studiju gadam var pretendēt tie jaunieši, kuri, sākot 2022./2023. studiju gadu, studēs RSU Medicīnas, Rehabilitācijas, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības un Zobārstniecības fakultātes 3., 4. vai 5. kursā.

Pieteikšanās stipendijām notiek līdz 12. maijam.

Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendija medicīnā stipendiju konkursa nolikums