Darbiniekiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 18. decembra Senāta sēdē amatā tika apstiprināti Farmācijas un Zobārstniecības fakultātes jaunie dekāni.

Par Farmācijas fakultātes dekāni tika apstiprināta asoc. prof. Dace Bandere, kura kopš 2016. gada ir RSU asoc. profesore. No 2012. līdz 2019. gada sākumam viņa veica Farmācijas ķīmijas katedras vadītājas pienākumus. Prof. Dace Bandere turpinās veikt docētāja pienākumus Farmācijas ķīmijas katedrā un joprojām būs doktora studiju programmas Farmācija vadītāja. Asoc. prof. Dace Bandere dekānes pienākumus sāka veikt 7. janvārī.

Dace_Bandere-lead.jpg

Iepriekš Farmācijas fakultāti desmit gadus vadīja asoc. prof. Baiba Mauriņa, kas tagad ir Farmācijas fakultātes prodekāne.

Par Zobārstniecības fakultātes dekānu tika apstiprināts asoc. prof. Andris Ābeltiņš, kurš kopš 2016. gada ir RSU asoc. profesors. No 2014. līdz 2018. gadam viņš bija Zobārstniecības fakultātes prodekāns. Asoc. prof. Andris Ābeltiņš turpinās veikt docētāja pienākumus Ortodontijas katedrā un joprojām būs 2. līmeņa studiju programmas Zobārstniecība vadītājs. Dekāna pienākumus asoc. prof. Andris Ābeltiņš veic kopš 2018. gada 18. decembra.

Andris_Abeltins-02-lead.jpg

Pirms asoc. prof. Andra Ābeltiņa Zobārstniecības fakultātes dekāne piecus gadus bija prof. Ilga Urtāne.

Zobārstniecības fakultātes prodekāne tagad ir doc. Inguna Rence-Bambīte.