Aula

28. maijā pulksten 19.00 RSU aulā notiks saksofonista Dāvja Jurkas džeza kvarteta koncerts Strings Attached, kas reizē ir arī jaunā mūziķa diplomeksāmens. Koncertā skanēs D. Jurkas un pianista Ritvara Garozas oriģinākompozīcijas.

Saksofonists Dāvis Jurka ir viens no aktīvākajiem jaunās paaudzes latviešu džeza mūziķiem. Patlaban viņš studē Jāz. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistrantūrā, un koncerts Strings Attached reizē būs arī viņa diplomeksāmens. Koncertā piedalīsies Dāvis Jurka (flauta, klarnete, saksofoni), Ritvars Garoza (klavieres), Toms Poišs (kontrabass) un Kaspars Kurdeko (sitaminstrumenti), kā arī stīgu grupa: Aleksejs Bahirs, Ivars Brīnums (vijole), Pēteris Trasuns (alts) un Jānis Pauls (čells).

D. Jurka ir saksofonu grupas koncertmeistars Latvijas Radio bigbendā un līdztekus darbojas dažādos projektos (Daumanta Kalniņa kvintetā u. c.). 2014. gada pavasarī D. Jurka ieguva otro vietu starptautiskajā konkursā Riga Jazz Stage 2014, savukārt 2015. gada sākumā viņš saņēma Jāz. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Swedbank Gada balvu.

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv. RSU darbinieki un studenti var pieteikt bezmaksas ieejas karti, rakstot e-pastu atis[pnkts]pelcersatrsu[pnkts]lv

davis-jurka-strings-attached.jpg