Liepājas filiāle

21. jūnijā Liepājas Latviešu biedrības namā savus diplomus par studiju beigšanu saņēma Rīgas Stradiņa universitātes Liepājas filiāles absolventi – jaunie ārsta palīgi un māsas.

"Absolventi!

Tikko saņemtie diplomi ir apliecinājums tam, ka jūs paši esat savas dzīves vienīgais un visspēcīgāk ietekmējošais faktors. Katram no mums ir savs dzīves ceļš, arī tiem, kuri studijas kopā ar jums uzsāka, bet diemžēl nepabeidza. Vienkārši dzīve tos vēlējās pagriezt citā virzienā. Un droši vien arī jums bija brīži, kad nācās ļauties savām bailēm, neziņai, pagurumam vai šaubām. Jūs pierādījāt – ja vien gribi kaut ko panākt, sūrākā cīņa vienalga izcīnāma pašam ar sevi. Es jums novēlu mīlēt to, ko darāt! Tas ir vienlīdz svarīgi gan attiecībā uz darbu, gan cilvēkiem.

Darbs aizpildīs lielu jūsu dzīves daļu, un vienīgais veids, kā būt patiesi apmierinātam, ir ticēt, ka jūs darāt lielisku darbu. Lai cik tālu jūs būtu nonākuši savā dzīves ceļojumā, izaicinājumi jūs skars ik uz soļa. Spēja tos pārvarēt ir svētība, tā ir spēja likt soli pie soļa, lai varētu turpināt savu dzīves ceļu, paturot prātā, ka virsotne vēl ir priekšā. Un katra pieredze šajā ceļā kļūst par vērtīgu skolotāju. Lai spēks, prāts un griba šīs virsotnes sasniegt!"

Liepājas filiāles direktore Dita Role