Doktorantiem
Darbiniekiem
Doktorantūras skola

Tiešsaistes apmācību kurss paredzēts...

• Rīgas Stradiņa universitātes akadēmiskā un administratīvā personāla pārstāvjiem, kuriem ir interese par uzņēmējdarbību un inovācijām, biznesa ideju attīstībai
  • Rīgas Stradiņa universitātes studentiem, kuriem šis kurss tiks iekļauts C daļas kursu klāstā (gaidiet piedāvājumu februāra otrajā nedēļā, kad tiks izsludināta pieteikšanās C daļas kursiem!)

Kāpēc šis kurss ir vērtīgs

Kurss izstrādāts starptautiska projektā HEI inovācijas zināšanu ietilpīgā uzņēmējdarbībā (HIVE), sadarbojoties 10 Eiropas augstskolām uzņēmējdarbības vadības, inovāciju un tehnoloģiju pārneses speciālistiem, kuri dalījās savā pieredzē, tādējādi nodrošinot saturu, kas atbilst mūsdienu biznesa videi, un ņemot vērā dažādu valstu pieredzi un studiju virzienus.

Kursa pamatmoduļi

• Uzņēmējdarbība un inovācijas
  • Idejas pārvēršana uzņēmējdarbībā
  • Start-up uzņēmuma veidošana

Iespējams apgūt gan visu kursu, gan atsevišķus moduļus, par katru sekmīgi apgūto moduli saņemot sertifikātu.

• Darba valoda: angļu
  • Platforma: Koimbras Universitātes mācību platforma (Moodle)
  • Kurss būs pieejams līdz 28.03.2024.
Papildu jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar HIVE projekta vadītāju RSU Lindu Gabrusenoku (e-pasts: linda[pnkts]gabrusenokaatrsu[pnkts]lv).

hive_logo_ensemble_0.png