Konferences, semināri
Medicīniskā fizika

RSU MF Fizikas katedras lektors Ansis Ēcis ar praktiskiem piemēriem demonstrēja, cik svarīgi skolēnus ir mācīt jēgpilni un harismātiski.

Skolotājiem lektors, kurš ir arī Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolotājs, rādīja, kā darbojas Oma likums. Lekcijā A. Ēcis uzsvēra, ka skolēniem jājūtas līdzatbildīgiem par saviem sasniegumiem mācību procesā un nodemonstrēja, kā uz šķietami pašsaprotamiem jautājumiem paskatīties dziļāk un uzsvēra to nozīmi. Lektors uzdeva diskusiju veicinošus jautājumus par molekulāro fiziku, termodinamiku, elektrību un magnētismu. Lektors personīgi iepazīstināja auditoriju ar elektrību eksperimentāli – spraužot naglu rozetē, pēc tam to karsējot ar transformatora palīdzību līdz baltkvēlei, un iesaistīja auditoriju nervu kutinošos demonstrējumos.