Atzinība

Šogad pirmo reizi Gada balva medicīnā tika pasniegta par jaunā ārsta sasniegumiem. Nominācijā Gada debija medicīnā balvu saņēma RSU doktorants, Paula Stradiņa Kliniskās universitātes slimnīcas neirologs Kristaps Jurjāns par ieguldījumu insulta ārstēšanas attīstībā.

Gada_balva_medicina_2018_Jurjans.jpg

Insulta pacientu ārstēšana ir Kristapa ikdiena. Viņš darbojas ātri un precīzi, lai pacientus, kuri ir šķietami bezcerīgā stāvoklī, atgrieztu dzīvei. Katrs tāds gadījums ir uzvara.

Kristaps Jurjāns ir arī aktīvs universitātes basketbola komandas spēlētājs.

Gada_balva_medicina_2018_pasniedz_balvu.jpg

Gada balvu medicīnā 2018 nominācijā "Gada debija medicīnā" Kristapam Jurjānam pasniedza RSU rektors prof. Aigars Pētersons. Foto no LĀB arhīva

Plašāka informācija par visiem balvu ieguvējiem

Gada_balva_medicina_2018_visi-kopa.jpg

Gada balvas medicīnā pasniegšanas pasākumu organizē Latvijas Ārstu biedrība. Svinīgā balvas pasniegšanas ceremonija būs skatāma LNT svētdien, 17. martā, plkst. 15.50.