Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa dalībnieces pārstāv RSU tradicionālajā Sieviešu skrējienā Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem

2. jūnijā Lucavsalā jau sesto reizi notika tradicionālais Sieviešu skrējiens, kas ik gadu pulcē tūkstošiem daiļā dzimuma pārstāvju.

RSU Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa pārstāves šajā skrējienā piedalījās otro gadu – šogad daudz kuplākā skaitā, iesaistot šajā aktivitātē arī RSU Tālākizglītības fakultātes programmas Rezidentūra medicīnā specialitātes Ginekologs, dzemdību speciālists rezidentus, tādējādi veicinot veselīga dzīvesveida ieviešanu un popularizēšanu. 

Šogad pulciņa aktīvistes pirms skrējiena izveidoja atsevišķu platformu Facebook – Vesela, sievišķīga un neapturama – mēs skrienam, kurā joprojām ir apskatāma vērtīga un uzskatāma informācija par valsts bezmaksas sniegtajām sieviešu veselības aprūpes iespējām Latvijā, kā arī cita aktuālā informācija par sievietes veselību. 

Ikviena no dalībniecēm, kas ir piedalījusies kādā no skrējieniem, diez vai spēs noliegt pasākuma unikālo, neaizmirstamo atmosfēru un pozitīvās emocijas, kas ir pasākuma lielākais trumpis.  Arī Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa pārstāves izjuta lielisko vienotību un komandas spēku gan distancē, gan trases malā, kur no kolēģēm tika saņemts atbalsts un iedvesma sasniegt izvirzīto mērķi.

Carams, ka nākamajā pavasarī šo tradīciju atbalstīs vēl lielāks skaits RSU sieviešu no dažādām struktūrvienībām!