21. septembrī Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa pārstāvji devās uz Liepāju, lai iepazītos ar Liepājas reģionālās slimnīcas ikdienu. Studentus sagaidīja Dzemdību un ginekoloģijas bloka virsārste Inga Vēvere un ārste Ieva Ramane. Topošajiem ginekoloģijas un dzemdniecības speciālistiem bija iespēja aplūkot ne tikai dzemdību zāles un ginekoloģijas nodaļu, bet arī operāciju bloku, intensīvās terapijas nodaļu, uzņemšanas nodaļu, mikrobioloģijas laboratoriju un radioloģijas nodaļu.

Liepājas reģionālās slimnīcas ārsti atzina, ka jaunie speciālisti ir ļoti gaidīti un nepieciešami, sevišķi tie, kuri vēlas īstenot jaunas idejas. Gaidīti tiek arī studenti vasaras praksē un brīvprātīgajā darbā, turklāt ne tikai ginekoloģijas un dzemdniecības nozarē, bet arī anestezioloģijā, ķirurģijā, mikrobioloģijas laboratorijā un citur.

Slimnīca studentus pārsteidza ar mājīgajām un izremontētajām telpām un pieejamo aprīkojumu, kas pavisam noteikti mainīja priekšstatu par to, kā izskatās slimnīca reģionā. Arī satiktais personāls studentus uzņēma ar prieku. Gaiteņos valdīja krietni mierīgāks ikdienas ritms, nekā ierasts slimnīcās Rīgā.

Studentiem bija iespēja apskatīt arī Liepāju, lai apdomātu, ka varbūt nākotnē tieši šī pilsēta būs tā vieta, kur turpināt savas ārsta gaitas.