Starptautiskā sadarbība
Sabiedrības veselība

Kauņā (Lietuvā) 12. un 13. novembrī notika Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta Baltijas jūras reģiona veselības veicināšanas laboratorijas – starpnozaru sadarbības sekmēšanai veselības un labklājības politiku īstenošanai pašvaldībās (Healthy Boost) apmācības par to, kā izmantot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības institūta pētnieku izstrādāto starpsektoru sadarbības modeli.

Kauna_Healthy_Boost_SVI_12112019.jpg

Apmācības Kauņā vadīja projekta partneri no Lietuvas Veselības zinātņu universitātes. Apmācību mērķis bija starpsektoru sadarbības veicināšanas modeļa praktiskais izmantojums un īstenošana projekta partneru un pašvaldību darbinieku vidū. Projekta turpmākajā posmā modeļa izmantojamību starpsektoru sadarbības veicināšanā testēs projekta partneru dalībvalstu dažādās pašvaldībās.

RSU Sabiedrības veselības institūta sanāksmē pārstāvēja projekta vadošā pētniece Lauma Spriņģe un pētniece Elīna Vrobļevska.

healthy_boost_logo.jpg