Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) 2023./2024. studiju gadā sākta studiju kursa Militārās medicīnas pamati integrēšana studiju programma Medicīna. Šis būs pirmais militārās medicīnas kurss ne tikai Latvijas augstākās izglītības vēsturē, bet RSU ir arī pirmā universitāte Baltijas valstīs, kas studentiem to piedāvās. Ar laiku RSU attīstīs militārās medicīnas virzienu visu līmeņu veselības aprūpes izglītībā.

Mediju pārstāvji laipni lūgti uz pasākumu, kas notiks 2023. gada 11. oktobrī plkst. 10.00 RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Rīgā, Anniņmuižas bulv. 26A.

Pasākuma laikā tiks nodrošināta iespēja apmeklēt Militārās medicīnas zonu (studentu nodarbības novērošana; prasmju apguves zona un imersīvās simulācijas zonas demonstrācija) un redzēt darbībā virtuālās realitātes tehnoloģijas.

Pasākumā piedalīsies Aizsardzības ministrijas, Veselības ministrijas, NBS, kā arī US Army Europe and Africa pārstāvji, RSU vadība un mācībspēki.

Lūgums mediju pārstāvjiem apstiprināt savu dalību līdz 10. oktobra plkst. 15.00, sūtot e-pastu uz tina[pnkts]sidorovicaatrsu[pnkts]lv (tina[dot]sidorovica[at]rsu[dot]lv).