Preses relīzes

Labdien!

Piektdien, 19. maijā, pulksten 11.00 notiks RSU studiju centra (study campus) svinīga atklāšana lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā – Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS), Hipokrāta ielā 2.

Veidojot ārstniecības un akadēmiskās darbības sinerģiju, jaunais RSU studiju centrs būs lielākā mācību bāze kādā no Latvijas slimnīcām. Centrs iemiesos RAKUS kā universitātes slimnīcas nosaukumā ietverto izglītības funkciju, nodrošinot izcilu izglītības kvalitāti un RSU pienesumu pacientu aprūpes sistēmai kopumā.

Pasākumā piedalīsies:

• Anda Čakša, veselības ministre;
  • Jānis Gardovskis, Rīgas Stradiņa universitātes rektors;
  • Egita Pole, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja.

Ieguldot 943 000 EUR, RSU ir modernizējusi un pielāgojusi mūsdienu prasībām RAKUS bijušā 13. korpusa mācību telpas 1042 m2 platībā, tādējādi radot modernāko Studiju centru lielākajā slimnīcā Latvijā. Telpas paredzētas 304 studentu vienlaicīgai apmācībai, nodrošinot teorētisko un klīnisko studiju kursu apguvi līdzās reālajam darbam slimnīcā.

Kopumā studiju centrā ir iekārtotas septiņas auditorijas. Studentu vajadzībām ir izveidota arī rekreācijas zona 140 m2 platībā ar 32 stacionārām darba vietām. Centrā uzstādītas modernas klīnisko prasmju apguvei domātas mulāžas.

Papildu informācijai: