Lepojamies!
Darbiniekiem

Latvijā ir daudz uzņēmīgu, izcilu, talantīgu un mērķtiecīgu sieviešu, kuru ieguldījums, pateicoties pašaizliedzīgam darbam, dažādu nozaru attīstībā un sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā ir neatsverams. Jau piekto gadu žurnāls Pastaiga publicē Latvijas sieviešu sasniegumu topu. Dažāda vecuma sievietes vienpadsmit nozarēs un nozaru grupās izvirzīja un izvērtēja eksperti, kas ir Latvijā zināmi un cienīti savas jomas profesionāļi.

Šajā 2021. gada topā iekļauta Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības institūta direktore, vadošā pētniece un asoc. prof. Anda Ķīvīte-Urtāne, Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja, vadošā pētniece un prof. Dace Rezeberga un Pediatrijas katedras asoc. prof. Dace Zavadska.

anda_kivite_urtane_0.jpg
Asoc. prof. Anda Ķīvīte-Urtāne

"Andas [Ķīvītes-Urtānes] pierādījumos un pētījumos balstītie argumenti par mūsu laikmeta izaicinājumu Covid-19 ir nozīmīgi kopējai sabiedrības drošībai un labbūtībai ilgtermiņā,"

uzskata dizaina biroja H2E līdzdibinātāja un vadošā dizainere, Latvijas Mākslas akadēmijas profesore Ingūna Elere.

dace_rezeberga_griezta.jpgProf. Dace Rezeberga

"Profesori Rezebergu gribu īpaši cildināt par asu prātu, stratēģisku domāšanu, augstām prasībām pret sevi un citiem, kā arī neizsīkstošām darbaspējām. Noteikti sieviete, no kuras smelties viedumu, kā darīt paliekošas lietas,"

raksta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule.

dace_zavadska_lead.jpg
Asoc. prof. Dace Zavadska

"Patiesi apbrīnoju profesori [Daci Zavadsku] par spēju cieņpilni skaidrot mums tik nepieciešamo informāciju par vakcīnām pret Covid-19. Sabiedrība var tikai iztēloties, kādu spriedzi, noslodzi un atbildību uzņemas mūsu mediķi,"

cildinošus vārdus saka Latvijas Republikas kultūras ministrs Nauris Puntulis.