Darbiniekiem
COVID-19

Ņemot vērā valstī un Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, RSU informē par RSU centrālās ēkas un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra (MITC) pieejamības laikiem studējošajiem un darbiniekiem.

Iekļūšana un uzturēšanās RSU centrālajā ēkā Rīgā, Dzirciema ielā 16, un RSU MITC Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 26a, ir noteikta šādos laikposmos:

• darba dienās no plkst. 7.30 līdz 22.00;
  • sestdienās no 7.30 līdz 20.00.

Iekļūšana RSU ēkā notiek, izmantojot studējošā vai darbinieka apliecību.

RSU atgādina, kas jāievēro, lai samazinātu Covid-19 izplatību

•    Ievēro pašizolāciju, ierodoties no ārvalstīm!
•    Ievēro sociālo distancēšanos un izvairies no publisku pasākumu apmeklēšanas ārpus studiju procesa!
•    Lieto sejas aizsargmasku visās RSU telpās!
•    Pulcējoties ievēro divu metru distanci!
•    Regulāri dezinficē un mazgā rokas!
•    Seko līdzi savai veselībai! Ja parādījušās elpceļu slimības pazīmes, paliec mājās un informē par to savu ģimenes ārstu. Ja tev ir pozitīvas Covid-19 analīzes, ievēro karantīnu un nekavējoties informē savu fakultāti!

Būsim solidāri cits pret citu! Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību!