29. novembra vakarā notika Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes 2018. gada valdes vēlēšanas, kuru gaitā dažādos amatos tika ievēlēti desmit kandidāti. Pirmajā pašpārvaldes padomes sēdē piedalījās 33 no 35 padomes biedriem, pašreizējā Studējošo pašpārvaldes valde, kā arī vairāki viesi.

RSU_SP_valde_2018-lead.jpg

Par jauno valdes priekšsēdētāju tika ievēlēta Rehabilitācijas fakultātes 3. kursa studente Linda Skulme. Par priekšsēdētājas labo roku jeb palīdzi kļuva atraktīvā pašpārvaldes aktīviste Serafima Grigorjeva. Jaunā akadēmiskā virziena vadītājs ir pašreizējais priekšsēdētājas palīgs Māris Lapšovs, savukārt akadēmiskā virziena vadītāja vietniece – 3. kursa Medicīnas fakultātes studente Marija Luīze Kalniņa.

2018. gadā iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītāja amata pienākumi, kā arī padomes, valdes un vecbiedru saliedēšana tiks uzticēta Ievai Cīrulei. Par komunikācijas virzienu un operatīvu informācijas apriti turpinās rūpēties tagadējā virziena vadītāja Amanda Anna Bērziņa un viņas vietniece Nikola Serģe.

Sociālā virziena vadītāja amatu turpmāk ieņems topošā zobārste Elizabete Ribalkina, savukārt par zinātnes virziena vadītāju tika ievēlēts jau senatora amatā pieredzi guvušais Sandis Kovaļovs, bet par viņa vietnieci – Ulrika Ulla Andersone.

Brīvas ir atlikušas kultūras un sporta virziena vadītāja un ārlietu virziena vadītāja vakances.
Jaunā valde darbu sāks 2018. gada 1. janvārī.