Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātē ir tradīcija izteikt pateicību labākajiem studentiem un darbiniekiem, kuri sasnieguši teicamus panākumus un devuši nozīmīgu ieguldījumu RSU popularizēšanā. Sestdien, 8 aprīlī, RSU Akadēmiskajā ballē, kas notika Rīgas Latviešu biedrības namā, tika pasniegta RSU Gada balva astoņās nominācijās.

rsu-gada-balva-murovska-2017.jpg

• Gada balva nominācijā Gada students piešķirta Medicīnas fakultātes studiju programmas Medicīna 5. kursa studentam Dmitrijam Rotam.
  • Gada balvu nominācijā Gada ārvalstu students saņem Zobārstniecības fakultātes studiju programmas Zobārstniecība 5. kursa students Amanprīts Singhs Grevals (Amanpreet Singh Grewal).
  • Gada balva nominācijā Gada maģistrants piešķirta Eiropas studiju fakultātes maģistra studiju programmas Starptautiskais mārketings un biznesa vadība 2. kursa studentei Anastasija Tjarvei-Zimackai.
  • Gada balva nominācijā Gada doktorants piešķirta doktora studiju programmas Medicīna 2. studiju gada doktorantei Vitai Skujai.
  • Gada balvu nominācijā Gada rezidents saņem Tālākizglītības fakultātes studiju programmas Rezidentūra medicīnā 3. studiju gada rezidente Liene Bērze.
  • Gada balva nominācijā Gada zinātnieks tika pasniegta Augusta Kirhenšteina Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūta direktorei, vadošajai pētniecei un profesorei Modrai Murovskai.
  • Gada balvu nominācijā Gada docētājs, kuru izvirzīja un noteica RSU studenti, šogad saņēma Medicīnas fakultātes Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras docente Rudīte Koka.
  • Gada balva nominācijā Gada administrācijas darbinieks tika pasniegta Attīstības un projektu departamenta infrastruktūras projektu vadītājai Asjai Lungai.