Pārlekt uz galveno saturu
Par mums medijos
Studentiem
Skolēniem
Studijas rītdienai. TV raidījumu cikls

TV raidījumu ciklā Studijas rītdienai. Par aktuālo augstākajā izglītībā iznācis ceturtais raidījums, kurš veltīts pētniecības un studiju sasaistei Rīgas Stradiņa universitātē (RSU).

Raidījuma viesi – RSU zinātņu prorektore Agrita Kiopa, Juridiskās fakultātes prodekāne un vadošā pētniece Karina Palkova un RSU Studējošo pašpārvaldes 2022. gada zinātnes virziena vadītāja Alise Antuanete Sniķere diskutēja par pētniecību kā kvalitatīvu studiju pamatu, starpdisciplināru un starptautisku zinātni, unikāliem pētniecības virzieniem RSU, zinātnes praktisko devumu dažādu nozaru attīstībā, kā arī studentu iesaisti pētniecībā.

RSU sadarbībā ar TV24 veidoto piecu raidījumu ciklu Studijas rītdienai. Par aktuālo augstākajā izglītībā no 2022. gada novembra līdz 2023. gada janvārim bija skatāmi kanālā TV24, kā arī atrodami RSU mājaslapā un Youtube kontā. Raidījuma mērķis – aktualizēt kvalitatīvas izglītības nozīmi sabiedrībā un valstī, diskutēt par to, kādām jābūt studijām, gatavojot rītdienas speciālistus. Raidījumu tematika aptver dažādus būtiskus jautājumus par kvalitatīvu augstāko izglītību un RSU pieredzi, piemēram, simulācijas tehnoloģiju izmantošana gan veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu studijās, RSU sadarbība ar veselības aprūpes nozari, starptautiskās dimensijas nozīmība modernā augstākajā izglītībā, pētniecības saikne ar studijām un industriju, kā arī vidusskolas izglītības sasaiste ar studiju procesu augstskolā.