Preses relīzes

No 23. līdz 25. februārim izglītības izstādē Skola 2018, kas notiek izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) jaunajā stendā studenti un mācībspēki sniegs informāciju par vairāk nekā 60 medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu bakalaura un maģistra studiju programmām.​

Topošajiem studentiem RSU stendā būs iespēja aplūkot un izmēģināt medicīnas un zobārstniecības simulāciju ierīces, ko studiju procesā izmanto medicīnas un veselības aprūpes studenti, kā arī pārbaudīt savas prasmes injekciju veikšanā, pirmās palīdzības sniegšanā, pacienta atdzīvināšanā, zobu plombēšanā.

Visas trīs izstādes norises dienas RSU multimediju studijā skolēni varēs iesaistīties aktivitātēs, lai izprastu universitātes sociālo zinātņu fakultātēs apgūstamo profesiju, piemēram, politiķa, žurnālista vai jurista, darba ikdienu. RSU studentu medijs Skaļāk! nodrošinās radio tiešraidi, kurā ikviens RSU stenda apmeklētājs varēs kļūt par radio studijas viesi un piedalīties izzinošās viktorīnās par studiju iespējām RSU. Savukārt TV studijā skolēni varēs iejusties televīzijas ziņu diktora lomā.

Tāpat RSU stenda apmeklētāji tiks aicināti piedalīties Latvijas simtgadei veltītā video tapšanā un īpašā konkursā pierādīt savas spējas sociālo mediju sekotāju aktivizēšanā un piesaistē.

Izstādē ikvienam interesentam būs pieejams jaunākais izdevums par RSU studiju programmām Studiju iespējas 2018 / 2019 gan drukātā, gan elektroniskā formātā.

Izstādes Skola apmeklētāji laipni aicināti arī uz RSU Atvērto durvju dienu, kas notiks 7. aprīlī. Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar studentiem, mācībspēkiem, absolventiem, izstaigāt nākamo studiju norises vietas, iepazīt universitātes vidi un sadzīvi.