Izstādes
Skolēniem

No 27. februāra līdz 1. martam izstāžu centrā Ķīpsalā notika izglītības izstāde Skola, kurā kā ik gadu piedalījās arī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU). Lielākais interesentu pieplūdums izstādē un RSU stendā bija vērojams izstādes otrajā dienā – sestdien. Vislielākā aktivitāte visu trīs dienu garumā bija pie RSU zobārstniecības un sociālo zinātņu letes.

skola-2015000.jpg

Par RSU piedāvātajām studiju programmām interese bija dažāda vecuma izstādes apmeklētājiem. Priecēja tas, ka liela daļa interesentu iepriekš bija sagatavojuši jautājumus, ko uzdot RSU pārstāvjiem, lai precizētu uzņemšanas prasības un dažādus jautājumus par studiju procesu stradiņos.

Bez ievērības nepalika RSU stendā projicētās video īsfilmas par universitāti, kas lika apstāties un pievērsa daudzu izstādes apmeklētāju uzmanību.

RSU stendā ikvienam izstādes apmeklētājam bija iespēja veikt karjeras testus, lai noskaidrotu sev piemērotāko studiju virzienu u. c.

Jaunieši izteica atzinību un uzslavas par jaunajiem RSU pamatstudiju un maģistra līmeņa studiju bukletiem, pēc kuriem bija liels pieprasījums.

Gaidām studēt gribētājus Rīgas Stradiņa universitātē!